خواندنی های کترینگ

چرا ارتباط با مشتری در رستوران از اهمیت ویژه ای برخوردار است ؟

از مباحثی که  در حوزه بازاریابی رستوران بسیار مطرح است ، مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. در نتیجه شما بعنوان مدیر رستوران باید تمامی اصول ارتباط  با مشتری در رستوران را بدانید .

چه نوع رستورانی برای من مناسب است؟

اگر مثل خیلی از افرادی که به فکر وارد شدن به کسب و کار رستوران داری هستند شما هم در اندیشه آن می باشید ، نظری در مورد اینکه چه نوع رستورانی را می خواهید اداره کنید و به دنبال راهی برای شروع کردن کار می باشید دارید. اما پیش از اینکه اقدام نمایید و فهرست غذایتان را چاپ کنید درباره گزینه هایتان بیاندیشید. با این وجود بهتر است صبر کنید تا گزینه هایتان را به منظور آغاز نمودن بهترین برنامه برای خود و رستورانتان مورد بررسی قرار دهید. به دلایل خود برای تمایل به وارد این کسب و کار شدن فکر کنید . پول؟ وجهه؟ به عنوان سرمایه گذاری یا خلق رستوران رویایی تان، درست همانطور که خیال پردازی کردید یا اینکه دارید یک محل کسب دارای امتیاز ، از شرکت اصلی می خرید؟

نکات مهم برای موفقیت در رستوران داری

رستوران داری یا همان مدیریت رستوران یکی از پیچیده ترین و سخت ترین مشاغل دنیای امروز است. اگر در خیابان های یک شهر بزرگ رانندگی کنید تقریبا می توانید یک رستوران را ببینید که احتمالا در سال بعد وجود نخواهد داشت. رستوران ها به دلیل ضعف در مدیریت و ضعف در تصمیم گیری صاحب رستوران اغلب با شکست مواجه می شوند. یک رستوران موفق هدف خود را چیزی جز رضایت مشتری و کسب بهترین نتایج از فعالیت خود قرار نمی دهد.

افزایش فروش رستوران شما با چند راهکار موثر از ما

اگر در صنعت خدمات غذایی کار می‌کنید، می‌دانید که با وجود تعداد زیادی رقیب و گرایش‌هایی که به‌سرعت تغییر می‌کنند، نگه داشتن کسب‌وکارتان در صف اول ذهن مشتریان، دشوار است. یکی از عوامل مهمی که برای افزایش فروش رستوران باید در نظر بگیرید، تعادل بین جذب مشتری جدید و حفظ مشتری کنونی است. پس سؤال این است: با مشتریانی که یک‌بار وارد رستورانمان  شده‌اند چه می‌کنید؟

چگونگی مدیریت رستوران‌ های کوچک

شروع هر کسب و کاری همیشه با دشواری‌های مختص خود همراه است، درخصوص کترینگ  نیز این موضوع صدق می‌کند. برای اینکه میزبان خوبی باشید، باید شادی را به دیگران انتقال دهید و دیگر اینکه کارمندان خود را به خوش برخوردی تشویق کنید تا مشتری را جذب کنند.

یک رستوران چینی قدیمی

«رستوران چینی‌» تا چندسال پیش هم بازارگرمی‌داشت و شب‌ها بیشتر میزهایش با میهمانی که اغلب مشتریان ثابت این رستوران بودند، پر می‌شد اما حالا دیگر از آن شب‌های روشن خبری نیست. در سال‌های اخیر، رونق رستوران‌ها،‌ باز شدن رستوران‌های متنوع در نقاط مختلف تهران آفت جان رستوران‌های قدیمی‌مثل رستوران چینی شده است اما این رستوران همچنان پابرجاست و هنوز غذای چینی با طعم اصیل پیش روی مشتریانش می‌گذارد .......