درباره ثریاشف

حمید رضا طباطبایی
مولف کتاب کیترینگ ایمن
مشاور توسعه کسب و کار صنعت رستوران داری
ثریا شف سایتی است که توسط مهندس حمیدرضا طباطبایی و شرکت ثریا ، با هدف توسعه مطالعات و توانایی های مدیریت در صنعت فست فود و رستوران داری راه اندازی شده است .
این سایت سعی دارد تا با ارایه مفاهیم و اصول مدیریت به دست اندرکاران صنعت فست فود و رستوران داری ، باعث توسعه در این کسب و کار شود.
عمده مطالب سایت ثریا شف ، شامل مباحث مدیریت کسب و کار ، ارتباط با مشتری ، روش های بازاریابی و فروش منوهای غذایی ، توسعه یادگیری و توانایی های نیروی های انسانی و آشنایی با استانداردهای بین المللی مدیریت کیفیت و ایمنی و بهداشت مواد غذایی در رستوران ها و فست فودها  است .

 

مهندس حمید رضا طباطبایی :
مولف کتاب کیترینگ ایمن ، اولین کتاب در مورد مدیریت ایمنی مواد غذایی در رستوران ها و فست فودها و آشپزخانه های صنعتی به زبان ساده است . تحصیلات ایشان در زمینه مهندسی صنایع غذایی است . از سال ۱۳۷۹ در زمینه مشاوره سیستم های مدیریت کیفیت در صنعت غذا و رستوران ها و فست فودها فعالیت می کند. یکی از ابتکارات مهندس حمید رضا طباطبایی ، ارایه مدل مدیریت یکپارچه در صنعت فست فود و رستوران داری است که با نام ابتکاری ISO CHEF ( ایزو شف ) می باشد .
ایزو شف ISO CHEF:
ایزو شف ، مجموعه ای از خدمات مدیریت نظام مند است که با ایده ای ابتکاری و با تلفیقی از خدمات استاندارسازی روش های کار و فعالیت هایی که در صنعت فست فود و رستوران داری ارایه می شود ، توسط مهندس حمیدرضا طباطبایی طرح ریزی و به ثبت رسیده است .
ایزو شف ، با ارایه ای ساده و کاربردی از مفاهیم استانداردهای بین المللی مدیریت ، سعی دارد تا مدیران و دست اندکاران هدایت و اداره یک فست فود یا رستوران با کمک ابزارهای مدیریتی به شکلی اثربخش فست فود یا رستوران خود را اداره کنند. ارتباط مناسبی با کارکنان خود داشته باشند و فروشی موفق و مداوم به مشتریان خود داشته باشند .
ایزوشف با هدف توسعه کسب و کار فست فود ها و رستوران ها طرح ریزی شده است .


برای اطلاع از خدمات ایزو شف ، سایت ثریاشف را دنبال کنید .

از طریق فرم زیر می توانید با ثریاشف در ارتباط باشیذ

Name | نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email | پست الکترونیک (الزامی)

Mobile | شماره موبايل ( الزامي )

موضوع | Subject

پیغام | Comment

كد امنيتي | Security Code captcha

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *