داستان دوم : معجزه بانجی در تعطیلات سال نو

داستان دوم : معجزه بانجی در تعطیلات سال نو

این عقیده که به‌عنوان یک کسب‌وکار باید نهایت تلاش‌ خود را به‌کار گیرید تا در شرایط سخت همه چیز در مورد مشتری خوب پیش برود، امری عادی برای شرکت‌هایی است که خدمات مشتری افسانه‌ای دارند. داستان یکی از این خدمات افسانه‌ای را مرور می‌کنیم.

sorayaco.ir_10Story_2 در نمونه بارز دیگری از توجه به مشتری، شرکت بانجی استودیو (Bungie Studios)، یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های صنعت بازی‌های کامپیوتری، کار فوق‌العاده‌ای انجام داد. این داستان در مورد پدری غمگین است که پسرش در تعطیلات سال نو باید تحت جراحی پیوند کبد قرار می‌گرفت. از آنجایی که بستری شدن در بیمارستان باعث شده بود این پسر نتواند آخرین مدل بازی کامپیوتری مورد علاقه‌اش به نام «هالو» را بازی کند، پدرش با شرکت بانجی تماس گرفت و این موضوع را با آنها در میان گذاشت و اين موضوع را با آنها در ميان گذاشت.

اصل مطلب را در ادامه بخوانید …1-واکنش شرکت بانجی فراتر از انتظار همه بود!کل اعضای شرکت، نامه‌ای را که در آن برای آن پسر آرزوی بهبودی کرده بودند، امضا کردند و فرستادند.

sorayaco.ir_10Story_2

2-بعد از آن، تیم بانجی برای اینکه محرومیت این پسر از بازی هالو را جبران کند، کلاهکی سفارشی به شکل شخصیت اصلی این بازی به همراه پیراهن، اسباب‌بازی و نمادهایی از آن را به‌عنوان هدیه کریسمس به بیمارستان فرستاد.3-پدرش بعدها نامه تشکری به شرکت به همراه مجموعه تصاویری از روز کریسمس که پسرش با هدایای بانجی در بیمارستان گذرانده بود، ارسال کرد و نوشت:

«وقتی او کلاه مخصوص شخصیت بازی هالو را دید، واقعا غافلگیر شد. شما در نشاندن لبخند بر لبان پسرم نقش بسیار بزرگی ایفا کردید. خانواده من نمی‌داند به چه زبانی از شما تشکر کند!»

sorayaco.ir_10Story_2

 

sorayaco.ir_10Story_2
منبع : سایت روزنامه دنیای اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *