برای رستوران خود بازاریابی کنید!

بدون شک غذای خوشمزه و وسوسه کننده بهترین دلیل انتخاب یک رستوران است. یک عکس خوب و با کیفیت از غذا حتی می تواند شخصی را که تصمیم گرفته در منزل غذا بخورد را به سمت رستوران بکشاند. به همین دلیل است که 69 درصد رستوران های دنیا در اینستاگرام به بازاریابی برای رستوران خود بپردازند.

اینستاگرام یک پلتفرم جذاب است که هر کسی می تواند با ساخت یک صفحه شخصی یا عمومی به انتشار عکس خود بپردازد. بسیاری از کسب و کارها در شبکه های اجتماعی فعال هستند. اینستاگرام در ایران یکی از جذاب ترین شبکه های اجتماعی است و بسیاری از مدیران برای حضور قدرتمند و بازاریابی خوب در اینستاگرام فعالیت می کنند.

نمی دانیم باور می کنید یا نه؛ اما برای بازاریابی رستوران در اینستاگرام کار خیلی سختی پیش روی شما قرار ندارد.  بسیاری از رستوران ها به راحتی و با امنیت کامل در اینستاگرام به بازاریابی رستوران خود می پردازند. البته بیشتر از خود حضور در اینستاگرام، نحوه حضور مهم تر است. مدیران رستوران می توانند با کمی دقت، یک بازاریابی خوب برای رستوران خود در این شبکه اجتماعی داشته باشند.

یک نکته بسیار مهمی که مدیران رستوران برای بازاریابی رستوران در اینستاگرام باید مورد توجه قرار دهند این است که باید تمرکز بیشتری بر روی نسل جدید و جوانان داشته باشند. نسلی که زمان بیشتری را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. این افراد زمانی که عکس زیبایی از فضای رستوران یا یک عکس جذاب از یک غذا می بینند به سرعت با دوستان خود به اشتراک می گذرانند.

اجازه بدهید یک راه خوب برای بازاریابی رستوران تان در اینستاگرام به شما معرفی کنیم. شاید این را بارها شنیده و دیده باشید و یا حتی تجربه کرده باشید ولی بسیار اهمیت فراوانی دارد. اغلب افراد علاقه دارند حداقل یک بار عکس شان در شبکه های اجتماعی معروف گذاشته شود. خب، چه جایی بهتر از یک رستوران زیبا و بعد از یک تجربه عالی؟.

 

 

حمیدرضا طباطبایی

مشاور توسعه کار و کسب در صنعت رستوران داری و فست فود

09129381912 

شما می توانید مطالب کوتاه و کاربردی مدیریت و توسعه کار و کسب رستوران داری را درکانال تلگرام ثریا شف به نشانی زیر دنبال کنید.

 http://t.me/sorayachefiran

از صفحه اینستاگرام ما هم دیدن بفرمایید : ghazasanat#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *